Hopp til hovudinnhald Hopp til søk Hopp til botntekst

Lag og organisasjonar

LAG KONTAKTPERSON TELEFON MAILADRESSE
Anne Grimdalens Venelag Randi Felland 48046976 felland@online.no
Austheii grendelag Kari Lassemo 98688240 bjorn.tore.lassemo@telefiber.no

Austheii skytterlag Tarjei Solli 97089475 t.aso@hotmail.com
Byrte grendelag  Tommy Vadder Hansen 41603303 tvh@tokke.kommune.no
Byrte IL Arne Nordbø

99020080

byrteil@gmail.com
Byrte/Mo pensjon.lag Olav T. Haugo 41191974

Dalen fotoklubb Tordis Breivik 95887310 tord-bre@online.no
Dalen pensjonistlag Tahar Haddad 95106156 thaddad@rlink.no

Eidsborg barne- og ungdomsklubb Ragnhild Mandt 95257794 manrag@msn.com
Eidsborg ungdomslag Ragnhild Mandt

95257794

manrag@msn.com

Fjellkyrkjelaget Gunstein Seltveit 90170465  gunstein@seltveit.no
Gladansen Åge Strøm 99385578

HLF Vinje og Tokke Ånund Nordstoga

91138844



Høydalsmo IL Halvor Otterhol

95745092

halvorotterholt@hotmail.com

Høydalsmo kristne ungdomsskulelag Ellen Ofte Jakobsen 95771280 ellen.o.jakobsen@gmail.com
Høydalsmo og Lårdal skulekorps Else Tellefsen 91336453 el.tellef@gmail.com

Høydalsmo skytterlag

Hilde Breang

46852036

Høydalsmo søndagsskule, torsdagsklubben Anne Lise Bakken 90248369 alba58@online.no
IL Tokke Elisabet Haagensen 95758582 iltokke1924@gmail.com
Kjerringsråd Tokke/Vinje Jorid Svalastog 97789806 hild.jorid.svalastog@gmail.com
Lårdal pensjonistlag Ingebjørg Heggtveit 35076628

Lårdal sanitetsforening Liv Astrid Kristensen 92056353



Lårdal barne- og ungdomsklubb Charlotte Nabeit Skogsrød 41407233 nabeit3@hotmail.com
Lårdal Vel Sverre Bakke 97192803 triset@online.no
Mo bygdelag Elin Seltveit 97774852 elin.seltveit@gmail.com
NHF Vest-Telemark Randi Krätzel 35077499

Norsk Folkehjelp Tokke og omegn Sondre Nygard 99480889 tokke@folkehjelp.no
Skafså motorsport klubb Helene Frantzen 96629899 motorsport@skafsa.com
Skafså trim- og grendelag Unn Breivik 95238948 post@skafsa.com

Skafsåheia løypelag

Torleiv Dalen Haukenes  47454358  tdhauken@online.no 
Snøgg 4H Kristin B. Fles 35077846 stolal@online.no
Telemark Hoppanlegg
Einar Heggtveit
95875756

einar@heggtveit.no
Tokke bygdekvinnelag Randi J. Felland 48046976 felland@online.no
Tokke båtlag Svein G. Småbrekke 90551754 svein.g.smabrekke@statkraft.com

Tokke historielag Gunnar Grøstad Johnson

90091328

tokkehistorielag@gmail.com

Tokke husflidslag Gunnlaug Sørlie

41517111

gunnlaug.gilje.sorlie@statkraft.no
Tokke Idrettsråd Ketil Kvaale 97141311

ketil.kvaale@vtk.no

Tokke jeger- og fiskeforening Hans Roar Moen 97506404 hrmoen@hotmail.com
Tokke pistolklubb  Helge Bergsland  90547805

hebeberg@online.no
Tokke Rødekors hjelpekorps Gunnar Øverland 97101830 tokkerkh@gmail.com
Tokke skulemusikk Gunnlaug Sørlie

41517111

gunnlaug.gilje.sorlie@statkraft.no

Tokke skyttarlag Arild Hovden 41636996

Tokke songlag Tjøstov Djuve 91840562

tjostov.djuve@online.no

Tokke speidargruppe Åsmund Rabbe

   
Tokke teaterlag Solbjørg Frantzen 90946708 solbjorg.frantzen@gmail.com
Tokke og Vinje reumatikerlag Inger Margrethe Rønningen 97060452 inger.ronningen@outlook.com
Torsdagsklubben Bandakjordet 2B Signe M. Stenseth 93880407 sms@openit.com
Torshaug - klubben Gullbjørg Haugholmen 99041469

Ungdomsklubben 10-16 Gunstein Seltveit 90170465 gunstein@seltveit.no
Ungdomsklubben på Filadelfia Signe Marie F. Stenseth 47387476 kjersti.skimmeland@gmail.com
Ungdomslaget Frihug Live Vinjerui Lid 91740886

Vråliosen grendehus Dag Arild Bergland 95880486 d.bergland@hotmail.com
Åmdal IL Thomas Ø. Skjellaug 93086036 aamdal.idrettslag@gmail.com
Åmdals Verk pensjonistlag Tone Blomhaug 97522936

Åmdal/Tokke f.b.klubb Anette S. Småbrekke 90827827 aamdaltokkefotball@gmail.com
Åmdals Verk velforening Gjermund Gaastjønn 91723987

geir.fles@gmail.com


  • Dalen Hotel
  • Vest-Telemark museum

tokke.kommune.no nyttar informasjonskapslar (cookies) slik at me kan yte deg betre service. Informasjonskapslane blir i hovudsak nytta for trafikkmåling og optimalisering av tenesten. Du kan fortsette å bruke tokke.kommune.no som vanleg dersom du godtek dette. Dersom du vil vita meir, kan du lese om vår bruk av informasjonskapslar. Lukk